Manja slova Veća slova RSS



Dušanka Jauković (rođ. Đurić) - sekretarka Sekretarijata za zakonodavstvo od 2004. do 2020. godine

administartorRođena 23. aprila 1953. godine u Kolašinu.
Završila gimnaziju u Podgorici.
Pravni fakultet završila u Beogradu 1975. godine.
Od 1. februara 1976. godine obavljala je poslove u odgovarajućim zvanjima u Sekretarijatu za zakonodavstvo, a od 26. oktobra 1995. do 15. aprila 2004. godine bila je pomoćnik sekretara Republičkog sekretarijata za zakonodavstvo.
Funkciju vršioca dužnosti sekretara Sekretarijata za zakonodavstvo vršila je od 15. aprila 2004. godine do 20. decembra 2006. godine kada je imenovana za sekretara Sekretarijata za zakonodavstvo. Funkciju sekretara vršila je do 28. maja 2020. godine.